Výroba atypických rozměrů
Výroba dle vlastního nákresu
Přes 300 typů
materiálů

Kvalitní kamenické práce

Nabízíme vám komplexní kamenické práce od realizace návrhu přes výrobu až po finální instalaci. Veškeré kamenické výrobky zhotovujeme kvalitně a poctivou ruční prací. Na míru vám vyrobíme pomníky, krycí desky, kuchyňské pracovní desky, koupelnové umyvadlové desky, parapety, krby, schody a mnoho dalších výrobků podle vašeho přání. 

Dále vám nabízíme prodej kamenné dlažby a kamenných obkladů do kuchyní a koupelen. Vyrábíme pro vás z více než 300 druhů materiálů, např. ze žuly, mramoru nebo teracy. Pracujeme s přírodními i umělými kameny. Objednat si u nás můžete zakázkovou výrobu na míru i výrobu atypických rozměrů. Nabízíme možnost provedení individuálních designových návrhů. Naše kvalitní kamenné výrobky budou ozdobou vašeho interiéru, zahrady i hrobu. 

Naše nabídka

Pomníky

Nabízíme vám výrobu a finální instalaci pomníků z přírodního i umělého kamene. Specializujeme se i na opravy, rekonstrukce, čištění a impregnace pomníků. Obnovujeme písmo na nápisových deskách. Prodáváme hřbitovní doplňky, jako hřbitovní vázy, lampy, svíčky, kříže, růže a mnoho dalších. 

Zahrada

Zhotovíme vám praktické i dekorační kamenné výrobky, které budou ozdobou vaší zahrady. Naše kamenné výrobky vynikají vysokou odolností, barevnou stálostí, dlouhou životností a v neposlední řadě působí luxusním dojmem. Pokud máte vlastní návrh na oživení vašeho exteriéru, tak nám ho přineste a my vám ho rádi zrealizujeme. 

Dům

Zhotovíme vám kvalitní interiérové výrobky z umělého i přírodního kamene, které budou vynikat ve vašem bytě, domě nebo v prostorách vaší firmy. Veškeré zakázky realizujeme od návrhu přes ruční výrobu až po montáž. Zrealizujeme i váš vlastní návrh. Pracovní desky do kuchyní i umyvadlové desky do koupelen vám vyrobíme na míru včetně všech otvorů. 

Ostatní

U nás si vyberete ze širokého sortimentu kamenných dekorací a doplňků do vašeho interiéru, na zahradu i na hrob. Nabízíme vám kamenné vázy, svícny, fontány, pítka, lavičky, zvířata z kamene a mnoho dalších. 

Jak to u nás chodí na základě vámi vybraných produktů?

1. Kontaktování nás

Zavolejte nám a sdělte nám svou poptávku. Sdělíme vám všechny potřebné informace.

2. Sjednání služby

Navštivte nás osobně na některé z našich poboček, nebo my přijedeme až k vám domů.

3. Uzavření smlouvy

Připravíme vám cenovou nabídku na základě vybraných služeb a uzavřeme smlouvu.

Hledáte kvalitní kamenictví ve Středočeském kraji? Navštivte nás a přesvědčte se o kvalitě našich ručně vyráběných produktů. Najdete nás v Sedlčanech, Příbrami, Jesenici, Rožmitále, Dobříši nebo ve Voticích. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně.